fotka 2(3)

Zvyčajný háčik, či ozajstné benefity?

 

 

 

 

 

 

V našej krásnej Bystrici sa stavia a to je dobre. Bytov pribúda a snáď stúpa aj ich kvalita. Samozrejme, že aj my chceme oslniť, ale nepodarí sa to u každého. Ani stavať sa nedá pre každého. Vkus je vrtkavý, preto nebola iná šanca, len stavať akoby pre nás a veriť, že sa zadarí. Naše byty chceme vkusné a pohodlné, priestranné a intímne. Mestské vily chceme  nezvyčajné a elegantné, jednoduché a prirodzené. A okolie? Chceme aby sme splynuli.

Čo teda vlastne inde ani nečakáte a u nás nájdete?                                  Aké teda bude bývanie v rezorte Quartetto?

  1. Prémiové.  Len 7 bytov v nízkopodlažnej mestskej vile, na troch poschodiach len po jednom byte, na ostatných maximálne dva. Skoro osamote. fotka(9)
  2. Bezpečné. Oplotenie areálu, bezpečnostné dvere,  kamerový systém s videovrátnikom. A všetci sa budeme ozaj poznať.
  3. Slnečné. Tak s týmto sme sa ozaj vyhrali. Orientácia bytov aby nikto nebol ukrátený, 10-metrové presklenia, všetky okná francúzske  a to všetko pod kontrolou prekrytím terás a drevenou lamelovou fasádou. fotka(10)
  4. Dôstojné. Ak sme pripustili, že v byte chceme všetko ako má byť, tak sa to pod 100 m2 nezmestí. A to ani v trojizbáku. Veď len denná zóna s kuchyňou, obývačkou a terasou má 65m2 a to bez bariér, priečok a prekážok. fotka 1(1) fotka 2(1)
  5. Pohodlné. Už parkovanie je len cez cestu a je kryté, pri vchode máte možnosť zložiť kočíky, bicykle, či sane, v obrovskej pivnici uskladníte všetko možno potrebné. Výťahom sa dostanete do bytu, ktorého dispozícia myslela na Vaše pohodlie, vpravo zložíte nákup, navaríte, zjete a pozeráte nezmysly v telke, vľavo sa umyjete a spíte. Easy. No a na terase? Tam oddychujete. fotka(11)
  6. Zábavné. V jednej z víl chystáme wellness s bazénom, saunou, vírivkou, vonku bude jazero s posedením, v lese bude detský hrad na hranie, no a pre psíkov bezpečný výbeh, či to vlastne pre deti?fotka 1(2) fotka 3
  7. Úsporné. Veľká plocha bytov predpokladá sofistikovaný systém kúrenia a preto sme sa rozhodli pre kombináciu podlahového kúrenia s centrálnou rekuperáciou. Sami si rozhodnete koľko pošetríte.
  8. Moderné. Kombinácia betónu, skla a dreva v jednoduchých líniách je nielen trendy, ale je aj ozaj pekná a súčasná. Nemusím slovo nadčasová. Drevo na fasáde je často sľubovaný artikel, ale zvyčajne nahradené farebnou beigé imitáciou, pre nás má význam nielen estetický, ale aj praktický v zabezpečení intimity pred nežiadúcimi pohľadmi, preto drevo bude a to nielen vo vizuáloch.fotka(12)

Podčiarknuté, zhrnuté, len ťažko nájdete tieto benefity takto pokope v iných bystrických projektoch a ak áno, tak klobúk dole.fotka(13)