Trevia Banska bystrica

Zmyselné spojenia Quartetta a Trevie

Bez Trevie by rezort Quartetto bol len ďalším nafúkaným satelitným projektom. Developerským nezmyslom. Bodka

Aj skvelé byty plné smotánkových  ľudí bez možnosti stretávania s ľudmi bývajúcimi v nájomných či vlastných fifty square obydliach,  by pravý život do tejto mestskej  štvrte neprinesli. Preto taký dôraz na rozmanitú ponuku bytov,  verejný priestor, pestrú paletu služieb a možnosti práce v našej lokalite.

Doobedné prechádzky mamičiek s kočíkmi, siahodlhé dišputy seniorov,  obedné rýchlopauzy zamestnaných, poobedné návraty a šantenie školopovinných, podvečerné fast  nákupy, večerné posedenia a opozdenia, víkendové prechádzky, hry a trhy, to všetko  patrí na naše dvory.

Trevia banska bystrica

Banska bystrica

Banska bystrica

Asi to poznáte aspoň z filmu, keď niet nad skvelý pocit vybehnúť si ráno so psom a zastaviť na kus reči a o dosť väčší kus čerstvého croissantu plus voňavé kafé k tomu. Balíček čerstvého pečiva do ruky a šup návrat k rodine. A doma zase za hrdinu.

Trevia banska bystrica

A čo takto nakúpiť si v papučkách v miestnych potravinách nielen preto, že práve niečo supermarketové doma došlo, ale napríklad aj preto, že je to ozaj chutnejšie, čerstvejšie a hlavne naše, miestne.

Trevia banska bystrica

Trevia banska bystrica

A prečo vlastne teraz toľko  a často píšem o Trevii? Lebo len ona dáva rezortu Quartetto plný význam, šarm a zmysel. Presne tak, zmysel.

No a hlavne preto,  že potom nebude už času, lebo začneme stavať. A to čoskoro, veru čoskoro, priatelia…

…. dočítané? Až sem? Ozaj si zaslúžite skvelé bývanie. Už nehľadajte 😉

 


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *