1470264_178948378967714_340711250_n

Vitajte!

Skôr než sa pustím do noviniek, rád by som ešte zosumarizoval niekoľko stariniek. Prvá verejná prezentácia nášho projektu sa konala 26.11.2013 v priestoroch Pamätníka SNP pre našich blízkych, u ktorých sme očakávali zmierlivý pohľad na vec.

Viac nájdete tu: http://www.bystricoviny.sk/spravy/mestske-vily-nad-bystricou/

V ten istý deň sme spustili aj náš web, ktorého návštevnosť viac než prekvapila.Však sme sa na ňom aj značne nadreli. /viac infoo autorovi:www.pipe.sk/

Výsledkom našej snahy bol aj záujem realitného portálu realitybook, kde sme prezentovali Quartettovo forme PR článku http://www.realitybook.sk/clanky/detail/projekt-quartetto-nova-primestska-stvrt-v-banskej-bystrici-venovana-byvaniu-oddychu-a-zabave . Táto spolupráca nás teší, tiež sú o inom.

Pred pár dňami uverejnil etrend článok o novej štvrti v Bystrici,  http://reality.etrend.sk/byvanie/quartetto-zaklada-novu-stvrt.html, kiež by sa tak aj stalo.

Samozrejme, že záujem nás teší a tak ako sme si pozorne preštudovali ponuku novostavieb v Banskej Bystrici dumali sme aj nad možnými marketingovými stratégiami. Pekný, zrozumiteľný, prehľadný web je základným infoprameňom, ale to, čo našej stránke očividne chýba je názor Vás. Preto uvádzame novú podstránku s blogmi, novinkami a mediálnymi galériami, aby ste mohli in vivo sledovať vývoj nášho projektu, ale aj vyjadrovať svoje názory. Vaše komentáre budú necenzurované, teda až na tmavé výnimky neslušných a vulgárnych prejavov, lebo v anonymnom svete aj také budú.

Možno bude väčšina Vašich príspevkoch o príliš bratislavskej cene, ale možno sa nájdu aj názory, ktoré finálny produkt vylepšia a tak Vám budeme môcť verejne a nefinančne poďakovať za spoluautorstvo. Iné by bolo, keby ste sa rozhodli u nás bývať, to by tie Vaše návrhy mali o dosť vyšší zmysel. Tak vitajte na našom Blogu

info heading

info content


Miroslav Sylvestr


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *