Jakub Sylvestr

Tak takto sa veci majú

 

Pred asi desiatimi rokmi odišiel aby si splnil futbalový sen, zahral si v troch krajinách ,  poznal a veľa na tak krátky život zažil. A ak všetko dobre pôjde, ešte sa pár rokov potúla, ale domov do Banskej Bystrice ho to stále viac a viac ťahá.

O kom je reč? O Jakubovi Sylvestrovi, tentokrát však v úlohe investora-staviteľa. Čo ideme stavať? No predsa Quartetto a to preto lebo v zahraničí si rezortné bývanie obľúbil a kde inde ako v našej krásnej Bystrici ho postaviť. Založili sme čistú spoločnosť Sylvo invest len na tento projekt a pustili sme sa do toho doslova na zelenej lúke. Jakub zarábal peniaze v zahraničí a my sme mu ich tuho míňali. Kúpili sme pozemky,  našli architektov, stvorili projekt a keď ho  pečiatkári orazili zľahka sme to oslávili.

image

Chceme postaviť niečo dobré, pekné, aby  sa nám dobre bývalo.  Určite nie  bývanie pre každého,  nie sme supermarketoví developeri,  úprimne povedané cielime len na úzku skupinu ľudí, na tých , ktorým záleží na ich zdraví, radi športujú a sú nároční.  A keď zostanú priateľskí aj po kúpe bytu u nás , budeme len radi. Možno sa zdá byť nevýhodou,  že sme v staviteľstve zelenáči, ale každý raz začínal. A nás to nesmierne baví, veď každý začiatočník je veľký nadšenec 😉

Rezort quartetto sylvo invest

Dúfame, že nám nadšenie dlho vydrží a zvlášť teraz,  keď sa všetko vlastne len začína. Aj pre Vás aj pre nás.  Držíme Vám palce.

 

 

 


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *