quartetto banska bystrica 12

Tak dva mesiace za nami a zopár zrejme pred nami

Keď je dobrý objekt, stačí aj foto z mobilu, čo je aj prípad úvodnej fotografie v podaní nášho stavbyvedúceho Petra. Základová doska ako zrkadlo, v ktorom by sa tie borovice najradšej už videli. Druhá otázka je, či sa dostatočne venuje stavbe, keď má čas takéto fotiť. Dúfam, že toto nebude čítať.

Stavebná sezóna je v plnom prúde, ľudí nedostatok, dokonca aj stavebných unimobuniek a my bojujeme, čo to dá. Možno sa zdá, že niekomu zavadziame vo výhľade, ale našou úprimnou snahou je dať prácu bystričanom, a keď sa na našej stavbe zúčastní čo najviac našich, budeme len radi.  Jediné, čo požadujeme je, aby vedeli aj pracovať.  Každopádne však treba povedať, že pohli sme sa. Po augustovej pilotáži sme sa pustili do základov a prvá vila už má dôstojnú základňu, druhá čoskoro tiež.

rezort quartetto banska bystrica 5 rezort quartetto banska bystrica 6 rezort quartetto banska bystrica 7 rezort quartetto banska bystrica 8 rezort quartetto banska bystrica 9 rezort quartetto banska bystrica 10

Dosť sme zvažovali, či Vám pripraviť ďalšie virtuálne vizuály, alebo isť cestou mapovania reálne výstavby, tak aby ste mali aktuálny prehľad nielen o výstavbe, ale aj o orientácii jednotlivých bytov k svetovým stranám, výškovej úrovni výhľadov a tak sme pripravili druhú sériu aerofotografií, ktoré poskytnú možno lepší prehľad o čom kvákame už mesiace. Našli sme nádherný pozemok a v spojení s komornou, ale modernou architektúrou dokážeme ponúknuť nielen pobyt v byte, ale napodiv aj na “dvore” v krásnom prostredí Borovicového hája. Takže takto priaznivci Quartetta, ďalšia séria, tentokrát ranných pohľadov na vec, ktorá bude Vašim domovom, či?

quartetto banska bystrica 1 quartetto banska bystrica 3 quartetto banska bystrica 5 quartetto banska bystrica 7 quartetto banska bystrica 8 quartetto banska bystrica 9 quartetto banska bystrica 10

Ak si dokážete predstaviť medzi vilami krásne košaté listnaté stromy v lete krásne tieniace a v zime nebrániace slnečným lúčom máte výhodu. Viete, že budete v súkromí vlastného domova, ale prostredie Vás pozýva von, či už medzi ľudí, alebo len tak, medzi stromy.

Veľmi sa tešíme na chvíľu, keď pochopíte, že toto skutočne nie je bývanie pre každého, ale len a len pre Vás, a ak všetko dobre dopadne, tak samozrejme aj pre nás.

 

 


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *