Jakub Sylvestr quartetto

Silnie v nás pocit, že tých bytov bude málo

  1. Je to pár týždňov, čo sme začali.  Začiatky bývajú vždy ťažké a aj boli, hlavne v spojení s obavou na čo všetko  narazíme pri pilotáži podložia. Našťastie nič. Všetko ako po masle, za 9 dní hotovka.  A tak, keď prišiel Jakub na prvú návštevu stavby bol úsmev na mieste.

Jakub Sylvestr na Quartette

Jakub sylvestr

Stavba rastie doslova pred očami, pomaly finišujeme na základoch prvej vily a podľa plánu budú hotové  o týždeň

Rezort quartetto 1.vilaRezort wuartetto 1.vila

Keďže v prvej etape výstavby budujeme dve vily, tak sa pomaly púšťame do základových trámov dvojky, inštalujeme debnenie

Rezort quartetto 2.vila

Tak to je také úvodné techno info, že ako nám to ide.

Dnes som mal krátky rozhovor so susedom, zrejme z Tatranskej. Že hej, pozdáva sa mu, len ta cena. Za to si vraj postaví dom niekde na dedine. Tak som súhlasil.  Na dedinu musí mať človek povahu, no a na rodinný dom asi tiež.  Moja žienka do domu nechce, bála by sa keby som nebol doma, no a ja občas chcem byť nebyť doma.  A celý život bývame v bytovke, čo je na tom zlé. Keď je bytovka  dobrá, život v nej môže mať svoje čaro, ovšem keby sa nestavali také ozruty ako dnes. To trochu prekvapuje,keďže v Bystrici sa v súvislosti so Sásovským sídliskom už čo to nakydalo.

Náš budúci sused je človek,  ktorý sa rozhodol dať prednosť našej verzii bývania pred bývaním v rodinnom dome. Čo si budeme nahovárať cena je zrejme u nás rovnaká ako za dom, bezpečnosť však vyššia, prevádzkové náklady nižšie, mobilita vyššia, investícia flexibilnešia. Dosť cudzích slov.

A zase z rozhovoru, tentokrát s iným  susedom. Stavajte rýchlo lebo bytov bude veľa, stavajú na Belvederi 3 domy,  na Komenského, aj kolegovci na Švermovej idú ako píly. A? Ich bytov bude veľa, naznačí sused.

imageimageimage

No a našich? Tých bude málo 😉

 


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *