Mestske vily

Život si treba užiť, nestačí ho dožiť

„Sedíte na terase s pohárom skvelého Prosecca, deti odbehli so psom do lesa, manžel  debatuje pri jazere o samých chlapských dôležitostiach a Vaša myseľ sa usmieva nad poznámkou jedného doktora:  „ život si treba užiť, nestačí ho dožiť “.

 Pre pokročilých.

 

Obrázok2

 

Skôr ako získam odvahu na obhajobu cenníka bytov rád by som Vám prezradil kam našou ponukou mierime. Je zrejmé, že zapáčiť sa každému nie je možné a pravdupovediac veľké nadšenie z toho pre nás neplynie, i keď veľa peňazí asi áno, no naším cieľom nie sú haldy dispozične nedôstojných bytov,  len zopár, ale v dobrom štandarde. Takže, kto by mohol oceniť našu ponuku? No pôvodne sme mysleli na strednú triedu, ale písali v novinách, že tá ani tak nevymiera ako mizne, tak sme sa radšej zamerali na strednú generáciu, teda tú v živote už pokročilú, zcestovanú a mierne zrelú a dúfame, že ešte schopnú nadšenia a túžby. To sú naši. A keďže ich nie je veľa, ani našich bytov nemôže byť ako maku.

Vsadili sme na koncept rezortného bývania, kde k výmere bytu pribalíme parkovacie miesta, pivnice a aj  čo to z pôdy celého rezortu, pýtate sa koľko? No bájoko 1/27 z asi 7000m2. Na čo je to dobré? No aby ste boli pánmi svojho osudu v nehnuteľnosti, v ktorej bývate. V praxi to znamená, že Vám blízke okolie domu, v ktorom bývate, neznehodnotí niekto svojimi stavebnými novotvarmi. Ozaj sa snažíme vytvoriť pokojné miesto pre dobrých susedov, ktorí ocenia to ticho pri jazere v tieni borovíc. Občas však mám pocit, že sme to navrhli hlavne pre domácich miláčikov.  No a čo, nech aj oni poznajú prírodu. A ozaj, už máte psa? Ukážte mu kde budete bývať a aj on Vás bude milovať.


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *