Rezort quartetto graffiti studio71 jakub sylvestr

Prvý trimester našej stavby a graffiti k tomu btw

Založenie stavby môže byť riskantnejšie ako založenie rodiny. Zemné práce často odkryjú prekvapenia, ktoré skomplikujú  stavbu. Aj my sme sa trochu potrápili, ale teraz,  keď už sme nad zemou, čo tam po tom. Len teda aby sme to nezariekli.

Prvá vila má  polovicu svojej výšky a druhá sa už tiež dvíha nad úroveň terénu. Za chvíľu vytvoríme medzi nimi oporný múr a od svahu ich dosypeme, tak aby sme mali prvé nadzemné poschodie už ozaj na pešo bez bariér. Pevne veríme, že glajchu tento rok upevnime na obidve vily.

Rezort quartetto bb image image image

Počasie nás podržalo, malé vylomeniny mu s vďakou odpúšťame, zvlášť keď pozeráme na tieto zábery.

Počas výstavby sme zažili niekoľko interesantných stretnutí s miestnymi, jedno sa však vyvinulo do prekvapivej spolupráce.  Zvonku naše stavenisko vyzerá nudne ako každé iné, to len my plesáme nad každou podarenou stenou. Chcelo to trošku života a možno aj neošúchané stvárnenie toho,  čo vlastne tam staviame za cudzinu. Prvý plán v podobe bilboardu bol škrtnutý z princípu.  No  ale skúste ho nahradiť. A tu ho facebook, sprejeri v Sásovej, no poďho,  veď to sú naši. Slovo dalo slovo a projekt mohol začať. My sme nevedeli ako, ale viacmenej keď sme si vysvetlili, že ich graffiti symbolom  z bla nerozumieme, našli sme verziu trochu sa podobajúcu na plánovanú realitu Quartetta. Ako vždy na začiatku tabula rasa:

image

Pár stlačení ventilu sťaby ťahom štetca a dielo sa vynorilo:

image image image image image

Skvelá skúsenosť vidieť na vlastné oči  ako sa  rodí dielo,  asi pochopíte akú radosť prežívame aj my  s našimi vilami.  Veľká vďaka Graffiti Studio71.

Teraz je na rade Texo group, náš generálny zhotoviteľ Quartetta. Aj my im držíme palce.

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *