Trevia banska bystrica

Požičovňa na sny, o bývaní, o čom inom….

Ak náhodou ste poblúdili až sem, asi Vás zaujíma, čo tu porábame. Nič prevratné, činžiaky, ale také po našom.

Už dávnejšie som kdesi utrúsil, že Borovicový háj si nezaslúži ďalšie ozrutné paneláky, tak ako si ich nezaslúžila ani Sásová, len ona ich už chúďa má. Obrúsiť hrany sídliska očesaním výšky osemposchoďákov na Tatranskej k nášmu  obľúbenenému parížskemu boulevard módu, to znamená max 5, až k rodinným domov, to znamená max 2, to je náš malý plán. Len tak má šancu naša krásna Bystrica pozvoľne sklesať k okolitým lúkam a poliam.

Trevia banska bystrica

Dobré vzťahy robia dobrých susedov a tak v tesnom susedstve rezortu Quartetta, v ktorom sa venujeme rezidenčnému bývaniu pre pokročilých, poskytne naša Trevia bývanie za činžu, árendu, aby sme si teda rozumeli, za nájom. Prekvapenie? Pre niektorých určite. Ďalšie start-upy? Určite nie.

Dvadsiatka približne pol-árových bytov je určená mierne už odžitým ľuďom, ktorí nepovažujú za šťastie býť prikovaný k nepeknému miestu, škaredej banke, či nevyhovujúcim ľuďom. Čo z toho vyplýva? Že ponuka nie je pre každého, a to očividne. Väčšina slovače chce svoje bývanie vlastniť.  Chápeme, my však podporujeme menšinu.

A aby by sme si ešte lepšie rozumeli, malá ukážka nášho činžovného dvojizbáku:

Trevia banska bystrica

Trevia banska bystrica

Trevia banska bystrica

Trevia banska bystrica

Trevia banska bystrica

 

No a na záver. Nalejme si čistého vína, mimochodom to som práve vykonal 😉     ak nebudeme vedieť odolať Vášmu nástojeniu, tak nejaký ten kúsok pripravíme aj na predaj.

Príjemné sníčky v našej požičovni, priatelia.


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *