Pavol Novak grafik

Keď vymodeloval toto, zvizualizovať Quartetto bude hračka

Aj ja som také telo mohol mať, ale nechcem. V tej beztukovej koži oziaba. Ja zimu nerád a tak som rád v svojom doktorskom tele, mimochodom v dosť odlišnom. Nie o tom bude toto večerné  pojednanie. Bude o náhode. A náhoda chcela, že som sa stretol na mojej športovo-medicínskej ambulancii, btw. vo Fitarene, s týmto nestarnúcim kusiskom chlapa ozvlášteným príjemným úsmevom. Jeho ambícia víťaziť ho priviedla k nám zistiť ako to aktuálne s jeho formou vyzerá. Toto nie je 3D vizualizácia.

Foto 2_By-Frantisek_HoffmanSpočítal som percentá tuku na jednej ruke  a vravím mu, že to je voľajako málo. A že z čoho teda žije?  A on, že z proteínov a grafiky. A toto nemal vravieť,  aká grafika, čo za grafika a ukáž a pošli na ukážku. Poslal a dych mi vyrazil. A tak to začalo. Doktor a kulturista, to nemá chybu. Niečo cez 9 mesiacov spolupráce na vizualizácii interiérov rezortu Quartetto, ešteže je mail zadarmo, inak si to hodím. Ale výsledky sú zdrojom aj mojej osobnej hrdosti. Fakt som rád. Skvelá spolupráca. Vďaka Palo Novák, máš môj like, Mr. Visual. Ďalší výtvor:

image

 

Tých vizualizácií sú desiatky, dovolil som si sobecky vybrať moje obľúbené, ostatné nájdete na našej stránke v galérii, tak nech sa páči, Paľov fortieľ:

Rezort Quartetto Banská Bystrica 4i byt

 

Rezort Quartetto Banská Bystrica, spálňa

image

Rezort Quartetto Banská Bystrica kúpelňaRezort Quartetto, BB, detskáimagerezort Quartetto Banska Bystrica 2i byt obyvacka 4rezort Quartetto Banska Bystrica 2i byt obyvacka 7

Rezort Quartetto Banska Bystrica kupelna

rezort Quartetto Banska Bystrica 2i byt satnik 1

rezort Quartetto Banska Bystrica 2i byt spalna 3A to už je na dnes všetko, teším sa na ďalšiu spoluprácu.

. . .viete Vy vôbec, že rezort Quartetto stvorili Marek Dupej a Igor Šimončík, no o týchto dvoch krásavcoch až nabudúce.

 


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *