1 terasa žena

Cena je férová len vtedy, ak ju akceptujú obidve strany.

Dom alebo byt?

Cena za naše byty sa veľmi podobá cene za menší rodinný dom s pozemkom. Prečo by teda niekto mal kupovať byt a nepostaviť dom? Tých dôvodov je určite viac a každý si musí zvážiť, čo mu viac vyhovuje.

Našou snahou je využiť výhody rodinných domov a preniesť ich do rezortného bývania. To znamená, dostatok súkromia, čomu zodpovedá dispozičné riešenie bytov s minimom spoločným stien, predovšetkým v nočnej zóne, samostatné kryté terasy s obrovskými preskleniami, obrovské skladovacie priestory v pivniciach a spoločných priestoroch, plynulý prechod oddychovej zóny rezortu do lesoparku, čo ocenia nielen Vaše deti, možnosť posedenia pri jazere, spoločné wellness, kryté parkingy, energetická úspornosť tepelných čerpadiel. Zásadnou výhodou rezortného bývania je však okrem prvkov pasívnej bezpečnosti ako sú elektronické vstupy a kamerový systém, predovšetkým aktívna spoluzodpovednosť komunity ľudí za pokojný a bezpečný život všetkých rezidentov, a to sa mojej žene obzvlášť páči.

Sme si plne vedomí, že ceny našich bytov sú pre našinca vysoké. Prečo to teda chceme stavať? No lebo si myslíme, že tak má moderné a dôstojné bývanie vyzerať. Či sa nám podarí nájsť dobrých susedov ukáže až čas. Momentálne sme v štádiu územného rozhodovania, stavebné povolenie na prístupovú cestu je už na svete a tak pomaly môžeme začať s predpredajmi.  Financovanie bytov sme rozdelili na 4 súčasti kúpnej ceny:

1%  rezervačný poplatok

29% po podpise zmluvy o budúcej zmluve po schválení SP

30% po zapísaní stavby do katastra

40% po kolaudácii

Čo môžete očakávať v cene bytu?     

Byt v štandarde holobytu bez outletových laminátových podláh, obkladov, sanity, ale za to s obrovskými hliníkovými oknami, podlahovým kúrením a prípravou TÚV zabezpečenou tepelným čerpadlom, finálnou úpravou terás s drevenou podlahou aj stropom.

Veľkoformátovú pivnicu

Kryté parkovacie miesta pre 2 osobné autá a jednu motorku

Podielové spoluvlastníctvo pozemku, približne 1/27, nielen pod budovou, ale z celkovej výmery.

Nestačí? Škoda, ozaj sme sa dosť  snažili.

Plne chápeme, že v našich končinách nie je obvyklé kupovať z papiera ešte nepostavenú nehnuteľnosť, rezervačné percento môže v rodinnom rozpočte zabolieť, ale naša ponuka má svoj šarm.

V kľude premyslite, niekedy  zavolajte/0949 210 440/. Nájdete nás na Dolnej 43, a ako sa vraví, do skorého videnia.


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *